Autoholowanie samochodów osobowych – województwo Łódzkie.

Drogi powiatu tomaszowskiego, są szczególnie często używane za względu na usytuowanie ważnych dróg krajowych takich jak: S8, DK48, DW713. Nie tylko w okresie wakacyjnym, gdy po tych terenach przejeżdża zwiększona liczba samochodów, ale także w innych porach roku, ruch odbywa się tu na bardzo wysokim poziomie natężenia. Oczywiście nie trudno wyobrazić sobie, że dosyć często dochodzi tu również do sytuacji, w których wymagana jest interwencja pomocy drogowej. Jeśli również Państwa samochód z różnych przyczyn odmówi posłuszeństwa lub przypadek losowy sprawi nieoczekiwaną stłuczkę, bądź też wypadek w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego czy też innych miejscowości województwa Łódzkiego, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Od wielu lat świadczymy naszym klientom szeroki zakres usług z zakresu pomocy drogowej oraz autoholowania. Przez ten czas udało nam się wypracować odpowiednie i najbardziej efektywne procedury działania w wielu wypadkach. Ponadto dysponujemy także wysokiej jakości sprzętem, w tym przede wszystkim samochodami, dzięki którym autoholowanie samochodów osobowych nie stanowi problemu. Jeśli zachodzi taka konieczność szybko odstawimy zepsute auto do godnego zaufania warsztatu.

Autoholowanie samochodów dostawczych – województwo Łódzkie

Samochody dostawcze są szczególnie mocno eksploatowane. Często nawet codziennie pokonują dziesiątki, jeśli nie setki kilometrów. To powoduje, że nawet gdy samochody te są w idealnym stanie technicznym, mogą zawieźć w trasie. A to dla kierowcy oraz firmy dostawczej może stanowić ogromny problem. Nie tylko dlatego, że ładunek, który jest transportowany powinien być jak najszybciej dowieziony na miejsce, ale także dlatego, że nie każda firma oferująca pomoc drogową jest w stanie pomóc w przypadku zepsucia się właśnie auta dostawczego.

Nasza firma nie ma z tym problemu. Oferujemy Państwu nie tylko szybkie i bezpieczne autoholowanie samochodów dostawczych, ale także profesjonalną pomoc niemal w każdej sytuacji. Z naszych usług skorzystać mogą wszyscy Ci, którym samochód odmówił posłuszeństwa w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Naszym terenem działania jest bowiem województwo Łódzkie.

Możemy zapewnić, że jesteśmy w stanie udzielić Państwu kompleksowej pomocy zarówno w przypadku stłuczki, jak i innego rodzaju usterek samochodów dostawczych oraz osobowych. Dzięki współpracy z profesjonalnym zespołem oraz wykorzystaniu nowoczesnych i w pełni sprawnych samochodów holowniczych możemy zagwarantować, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Nasza firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim zadowolenie klientów. Dlatego chcemy zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości. Jeśli cenią sobie Państwo takie cechy jak:

 • odpowiedzialność
 • profesjonalizm
 • szybkość w podejmowaniu działań
 • skuteczność
 • miła i profesjonalna obsługa

Z pewnością będą Państwo zadowoleni z działania naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niemal non stop. Zapraszamy więc do kontaktu w sytuacji, która wymagać będzie naszej pomocy, ale także w przypadku, gdy mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości. Nasi pracownicy z pewnością udzielą wszystkich informacji pod numerami telefonów:

+48 606-915-597 lub +48 500-172-229

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dzięki temu przekonają się Państwo, jak szeroki jest zakres usług, które możemy Państwu zaproponować.

Wykonywane usługi

 • Całodobowa (24h) pomoc drogowa 365 dni w roku
 • Holowanie po kolizjach i awariach
 • Transport pojazdów w kraju i za granicą
 • Drobne naprawy na drodze
 • Dowóz paliwa i części zapasowych
 • Odpalanie pojazdów kablami
 • Posiadamy miejsce parkingowe dla uszkodzonych pojazdów
 • Wykonujemy przewóz osób
 • Wystawiamy fakturę VAT